top of page

O KANCELARII

Doświadczenie

Nasza Kancelaria działa we Wrocławiu i w całej Polsce. Zatrudniamy prawników z pokaźnym doświadczeniem i indywidualnym podejściem do Klientów. Zdobyliśmy zaufanie wielu Klientów, dla których upadłość konsumencka okazała się najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji.  Sukces wrocławskich prawników jest sukcesem Klientów, którzy zaufali naszym kompetencjom i doświadczeniu, powierzając nam prowadzenie własnych spraw o upadłość konsumencką.

100% zaangażowania

W prowadzonej przez nas Kancelarii możesz liczyć na kompleksową pomoc w sprawie, w której upadłość konsumencka okazuje się korzystnym rozwiązaniem, często też jedynym ratunkiem dla zadłużonej osoby. Oferujemy prosty, jasny przekaz treści prawniczych, rzetelne i sprawdzone informacje, odpowiedzialne wykonywanie powierzonych nam zadań. Zapewniamy bezpośredni kontakt z prawnikiem, który zostaje przydzielony, jako opiekun sprawy. W naszej Kancelarii panuje przyjazna atmosfera, bazująca na zaufaniu. Wyróżnia nas precyzja w rozstrzyganiu problemów prawnych, w których upadłość konsumencka zajmuje ważne miejsce. Oczekuj od nas szybkiego i terminowego działania, a także świeżego oraz kreatywnego podejścia do Twojej sprawy.

Zespół prawników

Jesteśmy niewielką Kancelarią tworzoną przez zgrany zespół, który dba o obsługę Klientów. Kilkanaście lat temu Wrocław stał się miejscem, w którym postanowiliśmy rozwijać swoje skrzydła. To tutaj zdobywamy doświadczenie prowadząc liczne sprawy, w tym między innymi o upadłość konsumencką. Zarówno radcy prawni, jak i każdy prawnik zatrudniony w Kancelarii, ma na swoim koncie sukcesy. Nasz szesnastoosobowy zespół z Wrocławia został odpowiednio przygotowany do tego, aby reprezentować Klientów w postępowaniach, prowadzących do wydania postanowienia o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Jesteśmy tutaj dla Ciebie, służąc pomocą prawną na najwyższym poziomie.

Zakres obsługi prawnej

Nasza Kancelaria reprezentuje Klientów, ogłaszających upadłość konsumencką osoby fizycznej z różnych przyczyn. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie sprawy. Pomagamy Klientom rozprawić się z długami, które determinują ich życie. Zaczynając od konsultacji, obejmujących omówienie dostępnych środków, przez wnioskowanie, aż po reprezentację w Sądzie. Wiemy, jak uchronić dłużnika przed bankructwem, które mu grozi, a także przed innymi konsekwencjami, wynikającymi z niespłacania długu. Wykwalifikowany prawnik zweryfikuje sytuację, w jakiej się znalazłeś i udzieli wyczerpującej porady, zapoznając Cię z możliwościami i sugerując podjęcie najkorzystniejszego wyboru. Sprawiamy, że ogłoszenie upadłości konsumenckiej uwalnia Klientów od zadłużenia, na które nie było innego sposobu. Zapraszamy do współpracy.

bottom of page